Partneri

Spoločnosť FATRA IZOLFA, a.s., je výhradným dodávateľom hydroizolačných fólií Fatrafol, vyrábaných vo FATRA, a.s., Napajedla, pre Slovenskú republiku, hydroizolačného systému Fatrabit a kompletného príslušenstva pre realizáciu plochých striech.

Počas svojej 20-ročnej histórie predali viac ako 13 miliónov m2 fólií Fatrafol a doslova  „zastrešili“  stovky úspešných projektov, čo svedčí o kvalite služieb. Hlavným uplatnením ponúkaných materiálov  je izolácia plochých striech a spodných stavieb.


Spoločnosť sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a distribúciou výrobkov stavebnej chémie pre oblasti:

  • izolácie a rekonštrukcie stavieb;
  • pokladanie obkladových prvkov z keramiky, betónu, skla, prírodného a umelého kameňa;
  • ochrana spodných vôd, priemyselné podlahy, pružné tesnenie škár;
  • poľnohospodárske stavby, čistiarne odpadových vôd, nádrže na pitnú vodu;
  • stavebná chémia pre betonársky priemysel, sanácia betónových konštrukcií.
    V roku 1990 vzniklo v Prahe obchodné zastúpenie firmy Schomburg pre celé územie bývalej ČSFR. V roku 1995 bola založená samostatná spoločnosť s ručením obmedzeným Schomburg Slovensko, ktorá sa venuje výrobe a distribúcii stavebných materiálov a v plnom rozsahu vo svojich činnostiach využíva dlhoročné skúsenosti firmy Schomburg. Od roku 2005 sídli spoločnosť Schomburg Slovensko v novovybudovaných priestoroch s výrobnou halou v Bratislave.

Akciová spoločnosť Chemkostav je profesionálnou slovenskou stavebnou spoločnosťou, ktorá si svoju pozíciu na trhu vybudovala vďaka spojeniu kvality, odbornosti a kvalifikácie svojich zamestnancov.

Svojou pôsobnosťou pokrýva širokú oblasť aktivít v stavebnom segmente, zahŕňajúcom výstavbu občianskych, bytových, priemyselných a vodohospodárskych objektov.


Sika je globálna spoločnosť s výrobnými a obchodnými spoločnosťami vo viac ako 90 krajinách sveta.

Sika pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom svoje aktivity zameriava na dve obchodné oblasti – stavebná chémia a priemyselné tmely.

 


STRABAG, s.r.o., patrí k popredným stavebným spoločnostiam na Slovensku.

Realizuje všetky druhy stavieb v oblasti dopravného a železničného staviteľstva a patrí k popredným tuzemským výrobcom asfaltových a betónových zmesí.

 


 

Stavebniny DEK, a.s., sú najväčšou spoločnosťou českého holdingu DEK, a.s., ktorá sa zaoberá dodávkami materiálov a služieb pre stavebníctvo a výrobou stavebných materiálov.

Spoločnosť sa od založenia zameriava na vysokú odbornosť vo výbere optimálnych stavebných materiálov a v ich správnej aplikácii a poskytuje špičkový servis pri ich dodávke. Stavebniny DEK disponujú sieťou 59 pobočiek v Českej republike a 16 pobočiek na Slovensku.