História firmy

Počas takmer 15-ročnej histórie našej firmy prešli vývojom izolačné materiály, postupy ich spracovania pri realizácii izolácie a tomu v každej chvíli nášho pôsobenia v oblasti izolovania občianskych aj priemyselných objektov a zariadení zodpovedala aj pripravenosť a certifikácia našich pracovníkov.

Množstvo realizovaných izolácií nám prinieslo nielen cenné skúsenosti s jednotlivými druhmi izolačných riešení, ktoré nám pomáhajú pripraviť návrhy aj pre zložité situácie, ale trvácnosť nami zhotovenej práce aj po uplynutých rokoch ocenila našu každodennú snahu o vysokú kvalitu. Vyhotoviť izoláciu z kvalitných a osvedčených materiálov správnymi postupmi a s dôrazom na dôležité detaily.

Dnes väčšina našich nových klientov prichádza na odporúčanie od tých, ktorí užívajú naše izolácie zhotovené v minulosti. Pre nás je to motiváciou, aby sme si zachovali hodnoty trvácnej kvality aj naďalej.

Táto hodnota je z veľkej miery zásluhou všetkých našich pracovníkov, ktorí jednak roky pracujú v stabilnom tíme, a tým si svoje skúsenosti zachovávajú pre seba aj našu spoločnosť a navyše sú dobre zohratým tímom. To je devíza ku kvalite aj času zhotovenia.